Misafirlerimiz günün neredeyse tamamını geniş ve güvenli bahçemizde, bakıcıları eşliğinde, birbirleri ile gezdirmesiz bir şekilde oyun oynayarak geçirir.

 

 

Mutlu Köpek Oteli, az sayıda köpeğe özenle bakan, aynı zamanda onlara ev konforu sağlayan, köpek bakımı konusunda özel eğitim almış sertifikalı köpek bakım elemanları eşliğinde köpeklerin birbirleriyle tamamen özgür bir şekilde oyun oynayarak vakit geçirdiği, bakım, konaklama ve kreş hizmeti veren bir oteldir.

 

Amacımız, köpeklerinizin kendine yeni arkadaşlar edinerek sosyalleşmesi, hep birlikte oyun oynayarak iyi vakit geçirmesidir. Konaklama hizmetimizin yanı sıra kreş hizmetimiz sayesinde, sabahtan akşama kadar geniş ve güvenli arazimizde arkadaşları ile oyun oynayarak enerjisini boşaltan köpeğiniz, eve mutlu ve yorgun bir şekilde geri dönecektir.

Yaz döneminde havuza girip bol bol yüzen köpeğinizin eve pelte gibi geri döneceğini garanti ediyoruz.

Unutmayın; Yorgun köpek, mutlu köpektir. Köpeğinizi evinizden almamızı istiyorsanız köpek taşıma hizmetimizden faydalanmak için bizi arayın. 

Sadece mama yerken ve dinlenirken kullanılan odalarımız iç mekânda ve köpeklerin birbirlerini görmeyeceği şekilde tasarlanmıştır. Tüm odalarda iyon pompalı özel klimalar bulunmaktadır. Misafirlerimiz dinlenmek için odalarına girdiklerinde klasik müzik dinleyerek uyurlar.

Köpekler, kış mevsiminde soğuktan veya yaz mevsiminde sıcaktan farklı şekilde etkilendikleri için, küçük ırklar ve orta ırklar birbirlerinden ayrı odalarda misafir edilir. Barınma bölümleri, köpeğinizin içerisinde rahatça uzanabileceği, hatta isterse yanında birkaç arkadaşını da misafir edebileceği büyüklükte ve konforludur. 

Mutlu Köpek Oteli’nde 24 saat hizmet veriyoruz, otelimizin tamamı kameralarla kayıt altına alınıyor. Gün içerisinde misafirlerimizin fotoğraf ve videolarını Facebook’taki Mutlu Köpek Oteli sayfamıza yüklüyoruz.

Ayrıca gün içerisinde gerek bahçeden gerekse kapalı oyun alanından internet üzerinden kameralar aracılığı ile köpeğinizin otelde nasıl vakit geçirdiğini canlı olarak izleyebilirsiniz. 

   

 

 

 Köpeğinizle dolu dolu keyifli vakit geçirmek için, lütfen bizi arayınız.