Aşılama; hastalıklarla karşılaşması muhtemel olan hayvanları, o hastalığa karşı korumak için daha önceden aşılamak suretiyle bağışık kılma işlemidir.

 

 

İç ve Dış parazit Uygulamaları

Kuduz Aşısı

Karma Aşı

Bronchicine - Bordatella Aşısı

Corona Aşısı

Lyme Aşısı

 

 

GİRİŞ - ÇIKIŞ SAATLERİ

Otele giriş saati 09.00 ile 20.00 arasındadır. Ücretlendirme köpeğin konakladığı gün sayısına göre yapılır. Son gün saat 10.00’dan sonra otelimizden ayrılan misafirler için o günün ücreti de talep edilir.
Aşı karnesi: Köpeğinizin tüm aşıları eksiksiz olmalı,  aşı karnesi yanınızda olmalıdır. Aşı karnesi olmayan köpekler otele kabul edilmezler.
Otel ziyaret saatleri: Her gün 12.00 - 14.00 saatleri arasındadır, gelmeden önce randevu alınmalı, ziyaret esnasında köpeğinizin aşı karnesi mutlaka yanınızda olmalıdır.Köpeksiz ziyaretler kabul edilmemektedir.
Beslenme: Her köpeğin beslenme alışkanlığı farklı olduğu için köpeğinizin kullandığı mamayı gelirken yanınızda getirmeniz gerekmektedir. Doğal diyetle (Dr.HalMer-BUDD mama) beslenen köpeklerin mamalarını beraberlerinde getirmeleri gerekmemektedir.

** Sara, astım, kalp problemi gibi kronik rahatsızlıkları veya bulaşıcı sağlık sorunu olan köpekler otele ancak hekimlerinin yazılı muvafakatı ile kabul edilirler.


 

Birçoğumuz farklı nedenlerle evcil hayvan sahibi olmak isteriz. Dışarıdan bakıldığında evcil hayvan sahibi olmak çok kolay görünür. Bu kararı vermeden önce nasıl bir sorumluluk aldığınızın bilincinde olmalısınız.

Her yıl birçok hayvanın bu sorumluluğu taşıyamamış kişilerce terk edildiğini unutmayın.

Almayı düşündüğünüz evcil hayvan türü hakkında mümkün olduğunca çok bilgi edinin. Çünkü bu seçiminize göre yaşam tarzınızda bazı değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Onun size uyacağını düşünmeyin, çoğu zaman sizin ona uymanız gerekecektir.

Seyahatlerinizi ona göre ayarlayacağınızı, evinizin dekorasyonunda değişiklikler olacağını unutmayın. Onun kaliteli bir hayat sürmesinden ve sağlığından sorumlusunuz.Ailenizin tüm fertlerinin bu sorumluluğu paylaşmaya istekli ve ilgili olduklarından emin olmalısınız. 

Beslenme, sağlık harcamaları gibi rutin giderlerinin olacağını unutmayınız.