Hafta içi çalışıp köpeğinizle birlikte yeterince vakit geçiremediğinizi düşünüyorsanız üzülmeyin.

Mutlu Köpek Oteli'nin amaçlarından birisi de köpek ve sahibinin paylaşımlarını arttıracak aktivitelere ev sahipliği yapmaktır.

Bu nedenle kulüp üyeliği sistemini hayata geçirdik. Genellikle hafta sonları düzenlediğimiz organizasyonlara köpeğinizle birlikte katılarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

 

 

Mutlu Köpek Oteli Kulüp Üyeliği;

Hafta içi çalışıp köpeğinizle birlikte yeterince vakit geçiremediğinizi düşünüyorsanız üzülmeyin. Mutlu Köpek Oteli'nin amaçlarından birisi de köpek ve sahibinin paylaşımlarını arttıracak aktivitelere ev sahipliği yapmaktır. Bu nedenle kulüp üyeliği sistemini hayata geçirdik. Genellikle hafta sonları düzenlediğimiz organizasyonlara köpeğinizle birlikte katılarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

 

 

6 Aylık ya da yıllık olarak ödenen aidat karşılığında üyelerimiz;

Haftanın herhangi bir günü, önceden otelimizden randevu alarak, günde 2 saat köpeğiyle gelip kendisi dinlenirken, köpeğinin diğer köpekler ya da çalışanlarımızla oyunlarını izleyebilir, onlarla birlikte oyun oynayabilir.

Agility (Çeviklik) çalışmaları;

Sporcu köpekleriniz için hazırladığımız agility parkurunda, köpeğinizin eğlenerek zekâsını geliştirmesine de yardımcı oluyoruz.

 

Eğitim hizmeti;

Ödüllendirilen davranışların tekrarlanma eğilimi olduğu gibi, ödüllendirilmeyen davranışların da tekrarlanmama eğilimi vardır. Pozitif pekiştirmeli eğitim yöntemlerini kullanarak verdiğimiz; temel eğitim, ileri eğitim, davranış bozukluklarının düzeltilmesi ve şehirli köpek eğitimi gibi eğitimlerle köpeğinizle birlikte daha mutlu bir yaşam kurmanıza yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

 

Pozitif eğitim teknikleri ile verilen eğitimin en önemli özelliği; ceza vermek üzerine değil, ödüllendirmek üzerine kurulu olması ve hayvan dostu olmasıdır. Sağlıklı olduğu takdirde her yaşta ve her ırka ait köpeğe eğitim vermek mümkündür. Pozitif pekiştirmeli tekniklerle eğitim, köpek 2 aylık olduğu andan itibaren başlar. Eğitim ne kadar erken başlarsa o kadar çabuk ve kalıcı sonuca ulaşılır.