Köpeğiniz misafirimiz olmadan önce bizimle tanışmak isterseniz Mutlu Köpek Oteli’ne sizleri bekliyoruz. Köpeğinizle yapacağınız ziyaretler ileride bizimle kalmadan önce onun için hoş alıştırmalar olacaktır.

Burada geçireceği oyun dolu bir günden sonra evinizde uslu ve sakin bir köpek olacağına garanti veriyoruz.

Adres tarifi için tıklayın.

 

 İstanbul Anadolu yakasından gelecekler için:

FSM Köprüsüne giderken yolun sağındaki Riva - Beykoz çıkışından ilerleyin. Riva / Beykoz tabelalarını takip edin. Ana yolda yolun sağ tarafında ACR Loft alışveriş merkezini (Migros, sushico vs) geçtikten sonra viyadüklerden geçeceksiniz. Viyadükleri geçtikten sonraki ilk ışıklarda yolun sağ tarafında Beykoz Konaklarını göreceksiniz. Buradaki ışıklardan sonraki ilk sağda Acarlar Mah. / Riva tabelasını takip edin. Yol yokuş yukarı kıvrılarak sizi Acarkent’in A Kapısındaki ışıklara getirecek. Buradaki ışıklardan yaklaşık 4,5 km Riva’ya doğru sağa sola sapmadan dümdüz devam edin. Yolun sol tarafında bulunan gözlemecilerden yaklaşık 200 mt sonra yolun sağında bulunan Mahmutşevketpaşa tabelasından içeri girin. 200 mt. kadar sonra Mahmutşevketpaşa / Alibahadır tabelalarını göreceksiniz, bu tabelaları takip edin. Yol kıvrıla kıvrıla yokuş aşağı doğru sizi köyün içerisine kadar götürecek. (Uyarı: Manzaranın güzelliğine kapılıp şeritten çıkmayın) Köyün merkezine geldiğinizde yolun sol tarafında manav, market, sağ tarafında da köy muhtarlığı, eczane vs kalacak. Köyün merkezinde bulunan Alibahadır tabelalarını takip ederek köyün çıkışına doğru ilerleyin. Köyün çıkışında yolun sol tarafında Mahmutşevketpaşa mezarlığını göreceksiniz. Mezarlıktan yaklaşık 800 mt. sonra yolun sağ tarafında yeşil büyük binamızı ve Mutlu Köpek Oteli tabelamızı göreceksiniz.

 

İstanbul Avrupa yakasından gelecekler için:

2. Köprüden çıktıktan sonra yolun sağ tarafında bulunan Riva - Beykoz tabelalarını takip edin. . Ana yolda yolun sağ tarafında ACR Loft alışveriş merkezini (Migros, sushico vs) geçtikten sonra viyadüklerden geçeceksiniz. Viyadükleri geçtikten sonraki ilk ışıklarda yolun sağ tarafında Beykoz Konaklarını göreceksiniz. Buradaki ışıklardan sonraki ilk sağda Acarlar Mah. / Riva tabelasını takip edin. Yol yokuş yukarı kıvrılarak sizi Acarkent’in A Kapısındaki ışıklara getirecek. Buradaki ışıklardan yaklaşık 4,5 km Riva’ya doğru sağa sola sapmadan dümdüz devam edin. Yolun sol tarafında bulunan gözlemecilerden yaklaşık 200 mt sonra yolun sağında bulunan Mahmutşevketpaşa tabelasından içeri girin. 200 mt. kadar sonra Mahmutşevketpaşa / Alibahadır tabelalarını göreceksiniz, bu tabelaları takip edin. Yol kıvrıla kıvrıla yokuş aşağı doğru sizi köyün içerisine kadar götürecek. (Uyarı: Manzaranın güzelliğine kapılıp şeritten çıkmayın) Köyün merkezine geldiğinizde yolun sol tarafında manav, market, sağ tarafında da köy muhtarlığı, eczane vs kalacak. Köyün merkezinde bulunan Alibahadır tabelalarını takip ederek köyün çıkışına doğru ilerleyin. Köyün çıkışında yolun sol tarafında Mahmutşevketpaşa mezarlığını göreceksiniz. Mezarlıktan yaklaşık 800 mt. sonra yolun sağ tarafında yeşil büyük binamızı ve Mutlu Köpek Oteli tabelamızı göreceksiniz.